HP LaserJet P1102

Dobra drukarka do 420 złotych

Domowa drukarka to podstawa, gdy jesteś na studiach, bądź też pracujesz w firmie, gdzie często przygotowujesz jakieś papiery. Takie domowe zacisze pozwoli Ci na znacznie więcej niż latanie po drukarniach i szukanie odpowiedniej osoby, aby Ci to szybko drukowała. Tak jest na przykład z drukarnia Warszawa, gdzie jest z tym bardzo duży problem. Kupno dobrej i taniej drukarki osobistej powinno rozwiązać ten problem!

Za jakimi markami warto się rozglądać?

Jeśli stawiasz na jakość i niezawodność to zapraszam do skorzystania z oferty HP, ma on ponad 50% udziału na rynku drukarek co daje odpowiednią gwarancję jakości. Tym samym co druga drukarka jest właśnie z tej firmy. Ma to jednak swoje minusy – drogie zamienniki oraz oryginalne tusze oraz co najważniejsze – cena samej drukarki. Za czarno-białą drukarkę nie jednokrotnie zapłacimy pieniądze w granicy nawet do 500 złotych, przy czym tańsze czarno białe zamienniki kupimy ju za niespełna 200 złotych z dwuletnią gwarancją. I to wcale nie jest żadna kryptoreklama tak już po prostu jest, marka i gwarancja się ceni. Kolejnym wyborem może być Brother, który posiada miejsce wicelidera. W tym zestawieniu nie znajdziecie tej drukarki, ale z pewnością jeszcze o niej na stronie wspomnimy.

HP LaserJet P1102

Jeśli szukacie dobrej laserowej drukarki to właśnie ją znaleźliście. Jest to bardzo dokładny sprzęt, który nadaje się nawet na zastosowania półprofesjonalne. Tak się właśnie składa, że z tą drukarką, przy formacie A5 możecie uzyskać jakość jak przy drogim druku w drukarni. Wizytówek, czy innych rzeczy jak na przykład okładek na płyt tutaj jednak nie wydrukujecie. Jak to się mówi – nie ta liga. Kolejną rzeczą jest fakt tego iż maszynka jest bardzo szybka w działaniu – ponad 18 stron na minutę to niebywała liczba.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/virt106340/domains/swiat-druku.eu/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

6 myśli na temat “Dobra drukarka do 420 złotych”

Dodaj komentarz