wizytówka i ręka

Dobre wizytówki

Każdy pracownik identyfikuje siebie wobec klienta za pomocą wizytówki. To niby tylko kawałek kartonika, ale w świecie zawodowym, biznesowym, jest to nie tylko kawałek kartonika, ale wręcz element narzędzi, jakimi się posługujemy w pracy.

Na przykład, wizytówki Warszawa traktuje jako bardzo ważny element spotkania biznesowego. Praktycznie każde pierwsze spotkanie biznesowe odbywa się w taki sposób, że jednym z jego elementów jest wymiana wizytówek. Skoro tak, to warto o tym pamiętać, ponieważ może się to bardzo przydać podczas prowadzenia takich spotkań.

Jednakże, samo posiadanie wizytówek, to jeszcze nie wszystko. Ważne, żeby to były dobre wizytówki. Muszą być wysokiej jakości zarówno pod względem materiału, jak i merytorycznie. Nie można sobie pozwolić na rozwiązania częściowe, cząstkowe. Trzeba zadbać o to, żeby samo spojrzenie nawet na nie już dawało wrażenie, że firma jest wysokiej klasy, jest bardzo profesjonalna i ambitna.

Jednakże, takie wrażenie wywołają tylko dobrze przygotowane wizytówki. Muszą być one wypełnione odpowiednią treścią. Treść tę stanowić powinna nazwa firmy, nazwa stanowiska pracownika oraz oczywiście jego nazwisko. Niezbędne jest również to, by na wizytówce znalazły się informacje, które pomogą zlokalizować danego pracownika i jego biuro. Co za tym idzie, uda się klientowi znaleźć firmę, gdy tylko potrzebne będą jemu usługi, które dana firma oferuje. Oczywiście, trzeba najpierw przekonać tego klienta, żeby zaufał danej firmie i żeby właśnie do niej się zwrócił, gdy zajdzie taka potrzeba. Na pewno wizytówka pomoże w takim skojarzeniu.

Dobrze też, żeby zaprzyjaźniona drukarnia wiedziała, jak wielki nacisk kładziemy na jakość wizytówek i jak bardzo zależy nam na tym, żeby były doskonałe, idealne i bez skazy. Jeżeli będzie to miała na uwadze, to na pewno tak je przygotuje.

Ciekawe inspiracje projektów wizytówek znajdziesz na blogu o wizytówkach


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/virt106340/domains/swiat-druku.eu/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

5 myśli na temat “Dobre wizytówki”

Dodaj komentarz